Bormioli Rocco Inca Pjatancë e Zezë, 31 cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 780,0 Lekë

1.440,0 Lekë780,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pjatë e sheshtë, në formë rrumbullake, e kuqe, me diametër 31 cm.
  • E përbërë nga materiali qelq.
  • Pastrohet lehtësisht me sfungjer te butë.
  • Përdoret kryesisht si pjatë dekoruese për shtrimin e tryezës.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
8004360073690
BNCode
BO000000890R

Detajet

Materiali
Qelq
Dimensionet
31 cm
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.1031
242.99 KB