Tontarelli Arianna Raft me 5 Sirtare në Ngjyrë Bezhë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tontarelli

Çmimi: 5.690,0 Lekë

5.690,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Raft vertical me 5 sirtarë me dorezë, ngjyrë bezhë.
  • Material plastikë.
  • Përdoret kryesisht për të mbajtur gjëra të ndryshme, etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Tontarelli, Itali.

Marka / Prodhuesi
Tontarelli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
5.4 Kg
Barcode
8009404176269
BNCode
TO000000138N

Detajet

Ngjyra
Bezhë
Materiali
Plastikë

Produkte të ngjashme

0.1043
244.38 KB