Gravell Stones Tigan me Veshje Guri, 24 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 1.890,0 Lekë

3.500,0 Lekë1.890,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan ngjyrë gri me diametër 24 Cm.
  • Material alumin i pastër, me veshje guri që nuk e ngjit ushqimin. 
  • Dorezë me veshje që nuk e përcjell nxhetësinë.
  • Përdoret për skuqje dhe pjekje.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë ato me induksion.
  • Mund të pastohet edhe në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.865 Kg
Barcode
8050563506039
BNCode
MD000000112O

Detajet

Materiali
Gur Alumin
Dimensionet
24 cm
Ngjyra
Gri

Produkte të ngjashme

0.1307
243.27 KB