Luminarc Carine Set Tavash, 5 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 2.160,0 Lekë

4.200,0 Lekë2.160,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Luminarc Carine Set Tavash, 5 Copë, forme rrumbullake.
  • Me përmasa, 28 cm tave e madhe dhe 4 tava te vogla 11 cm.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Të përshtatshme për furrë, frigorifer dhe mikrovalë.
  • Përdoren kryesisht për gatime të ndryshme në furrë.
  • Tavat 11 cm mund te perdoren dhe per muffin.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1 Kg
Barcode
0883314714951
BNCode
LM000005877C

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1387
253.97 KB