Kaisa Villa Tenxhere Me Kapak, 18 Cm, 2.7 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Kaisa Villa

Çmimi: 2.440,0 Lekë

2.440,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kaisa Villa Tenxhere me kapak 18 cm, kapacitet 2.7 litër.
  • Material inoks me kapak qelqi.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë ato me induksion.
  • Përdoret për gatime të ndryshme, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Kaisa Villa
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.32 Kg
Barcode
6924299066308
BNCode
KS000003058V

Detajet

Dimensionet
18 cm
Ngjyra
Gri
Materiali
Inoks
Vëllimi
2.7 L

Produkte të ngjashme

0.1208
246.59 KB