Accademia MugnanoArborea Wood Tigan 26 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Accademia Mugnano

Çmimi: 2.980,0 Lekë

2.980,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Accademia Mugnano Arborea tigan me efekt druri 26 cm, 45 x 27 x 11 cm.
  • Material alumin plus veshje që nuk ngjit.
  • Ergonomik, atermik, rezistent ndaj temperaturave të larta.
  • Përdoret për gatime të ndryshme.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Accademia Mugnano, Itali. 
Marka / Prodhuesi
Accademia Mugnano
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.1 Kg
Barcode
8010111040651
BNCode
AC000003092M

Detajet

Materiali
Dru Alumin
Dimensionet
45 x 27 x 11 cm
Ngjyra
Kafe

Produkte të ngjashme

0.1198
242.97 KB