Accademia Mugnano Diamante di Luna Tenxhere me Kapak 26 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Accademia Mugnano

Çmimi: 5.190,0 Lekë

5.190,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tenxhere me kapak qelqi e përbërë nga material alumini me diametër 26 cm.
  • Doreza ergonomike të cilat pengojnë transmetimin e nxehtësisë.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave përveç ato me induksion.
  • Rezistent ndaj ngjjitjes dhe goditjeve.
  • Prodhuar nga Accademia Mugnano, Itali.
Marka / Prodhuesi
Accademia Mugnano
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.98 Kg
Barcode
8010111044031
BNCode
AC000003001M

Detajet

Dimensionet
26 cm
Ngjyra
E zeze
Materiali
Qelq Alumin
Përbërja
Alumin

Produkte të ngjashme

0.1571
247.88 KB