Gio Style Fiesta Vertical Çantë Termike 25 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.580,0 Lekë

1.580,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi

  • Çantë  termike  me përmasa 32,5 x 21 x 34,5 h cm, vëllim 25 Lt.
  • Përbëhet nga shkumë polietileni me densitet 6 mm.
  • Përdoret për të mbajtur ushqime dhe pije të freskëta.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Giostyle, Itali.

Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
1.2 Kg
Barcode
8000303308775
BNCode
GI000002996S

Detajet

Ngjyra
E verdhë Portokalli Bojqielli
Vëllimi
25 L
Dimensionet
32,5 x 21 x 34,5 cm

Produkte të ngjashme

0.1351
249.63 KB