Fessle Bateri Tenxheresh 20 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 22.500,0 Lekë

22.500,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Seti përmban:
 • 1 Tenxhere e madhe + 1 Kapak qelqi 28 cm;
 • 1 Tenxhere e mesme + 1 kapak qelqi 24 cm;
 • 1 Tenxhere e vogël + 1 kapak qelqi 20 cm;
 • 1 tigan për salcë + 1 kapak qelqi 16 cm;
 • 1 Tigan për skuqje + 1 kapak qelqi 28 cm;
 • 1 Tenxhere me rrjetë 28 cm;
 • 6 Lugë + mbajtëse;
 • 1 Sfungjer + 1 përparëse;
 • Produktet janë material graniti me veshje jo-ngjitëse me cilësi të lartë, rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
 • Kapak qelqi i temperuar, rezistent ndaj temperaturave të larta.
 • Doreza plastike që pengojnë transmetimin e nxehtësisë.
 • Të përshtatshme për të gjitha llojet e sobave.
 • Pastrohen me lehtësi.
 • Mund të lahen në lavapjatë.
Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
6.4 Kg
Barcode
6904640601228
BNCode
MD000002635O

Detajet

Dimensionet
28/ 28/ 24/ 20/ 28/ 16/ 28 cm
Ngjyra
E zeze
Materiali
Granit

Produkte të ngjashme

0.1261
241.73 KB