Emporium Dru Pice dhe Proshute Ngjyrë Bezhë 33 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Emporium

Çmimi: 1.130,0 Lekë

1.130,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Bazament në formë të rrumbullakët me diametër 33 cm.
  • Produkti është material druri.
  • Përdoret lehtësisht mbi banak ose çdo pjesë e kuzhinës ku gatuhet.
  • Përdoret kryesisht për pica dhe proshutë.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Emporium.
Marka / Prodhuesi
Emporium
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
8007781007497
BNCode
EM000003232R

Detajet

Ngjyra
Bezhë
Dimensionet
33 cm
Materiali
Dru

Produkte të ngjashme

0.1796
243.21 KB