Formë Ëmbëlsire me Kon 24 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Kitchenware

Çmimi: 510,0 Lekë

960,0 Lekë510,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi

  • Formë ëmbëlsire me kon, me diametër 24 cm.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • Përdoret kryesisht për kek, embëlsira të ndryshme etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.

Marka / Prodhuesi
Kitchenware
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.1 Kg
Barcode
6801651422227
BNCode
KI000004668W

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1034
244.55 KB