Gimi Kool Black Çantë Pazari Termike

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Gimi

Çmimi: 7.830,0 Lekë

7.830,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çanta është ngjyrë e zezë me kapacitet 60 lt dhe përmasa 38 x 45 x 103 cm.
  • Struktura e saj mundëson ngarkesën maksimale prej 30 kg.
  • Çanta është e izoluar dhe është në gjendje të ruaj temperaturë e produkteve të vendosura në të nga supermarketi deri në shtëpi.
  • Çanta e karrocës ka material poliestër si dhe strukturë çeliku.
  • Mbulesë rezistente ndaj ujit.
  • Doreza e saj plastike për lehtësi në tërheqje.
  • Është e pajisur me një xhep me zinxhir për ruajtjen e sendeve të vogla.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Gimi, Itali.

Marka / Prodhuesi
Gimi
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.29 Kg
Barcode
8001244025806
BNCode
GI000003248M

Detajet

Ngjyra
E zeze
Vëllimi
60 L
Dimensionet
38 x 45 x 103 cm

Produkte të ngjashme

0.1461
246.83 KB