Blunavi Storm Tigan me Veshje Guri, 26 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Blunavi

Çmimi: 1.410,0 Lekë

1.410,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan ngjyrë gri dhe diametër 26 cm.
  • Material me veshje guri.
  • Ka sipërfaqe rezistente ndaj gërvishtjes dhe ngjitjes.
  • Doreza termo izoluese që nuk përcjell nxehtësi.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, gaz, përfshirë ato me induksion.
  • Lahet në pjatalarëse.
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.

Marka / Prodhuesi
Blunavi
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.71 Kg
Barcode
8290110964268
BNCode
BL000000109U

Detajet

Materiali
Gur
Dimensionet
26 cm
Ngjyra
Gri

Produkte të ngjashme

0.1272
250.68 KB