Çantë Pazari Gimi Italo Ngjyrë Kafe

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Gimi

Çmimi: 5.000,0 Lekë

5.000,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Karroca është me ngjyrë kafe dhe me kapacitet 52 lt.
  • Struktura e saj alumin mundëson ngarkesën maksimale prej 30 kg.
  • Çanta e karrocës ka material poliestër dhe rezistente ndaj ujit, si dhe e lehtë për tu pastruar.
  • Është e paisur me dy rrota plastike + silikon.
  • Doreza e sajë plastike për lehtësi në tërheqje.
  • Një xhep të pasëm me zinxhir.
  • Përdoret kryesisht për të bërë pazare, etj.
  • Prodhuar nga Gimi.
Marka / Prodhuesi
Gimi
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.1 Kg
Barcode
8001244015302
BNCode
GI000000162M

Detajet

Ngjyra
Kafe
Vëllimi
52 L

Produkte të ngjashme

0.1198
256.33 KB