Luigi Bormioli Charme Shishe për Pije 0.75 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 1.380,0 Lekë

1.380,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Shishe transparente me tapë për pije alkoolike 75 cl.
  • Material qelq kristalor me cilësi të lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj thyerjes.
  • Përdoren kryesisht per pije alkoolike.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Luigi, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.8 Kg
Barcode
032622026205
BNCode
LU000000356G

Detajet

Vëllimi
0.75 L
Materiali
Qelq
Ngjyra
Transparent

Produkte të ngjashme

0.107
249.63 KB