RCR Opera Gota me Fron C4 me Shishe BTV 7 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: RCR

Çmimi: 4.370,0 Lekë

4.370,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • RCR Opera gota me fron C4 me shishe BTV 7 copë.
  • 6 x gotë me fron për raki/liker, 12 cl.
  • 1 x shishe për pije alkoolike, 90 cl.
  • Material qelq kristalor.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga RCR, Itali.
Marka / Prodhuesi
RCR
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
2.75 Kg
Barcode
8007815731923
BNCode
RC000000676R

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1054
243.07 KB