Frigoverre Tas me Kapak 19X19 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 720,0 Lekë

720,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tas me kapak ngjyrë blu, me përmasa 19 x 19 cm, 1 copë.
  • Material qelq me kapak plastik.
  • Me mbyllje hermetike, rezistent ndaj goditjeve.
  • Përdoret për sallatë, për ruatjen e ushqimeve në frigorifer, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.8 Kg
Barcode
8001133888208
BNCode
BO000000344R

Detajet

Ngjyra
Transparent Blu
Materiali
Qelq Plastikë
Dimensionet
19 x 19 Cm

Produkte të ngjashme

0.1269
246.03 KB