Giostyle Shiver Frigoboks Elektrik Gri 30 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 7.899,0 Lekë

11.260,0 Lekë7.899,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Frigoboks elekrik ngjyrë gri, kapaciteti 30 lt.
  • E izoluar me material EPS, rezistent ndaj goditjeve.
  • Materiali i jashtëm: plastikë e cila nuk përshkohet nga uji.
  • I pajisur me dorezë dhe kapak me sistem mbylljeje.
  • Përdoret për ti mbajtur ushqimet dhe pijet e freskëta dhe të ftohta.
  • Disponon karikues për makinë dhe një tas.
  • Mund të pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
4.34 Kg
Barcode
8000303308478
BNCode
GI000000280S

Detajet

Ngjyra
Gri
Materiali
Plastikë
Vëllimi
30 Lt L

Produkte të ngjashme

0.1181
198.38 KB