Pyrex Classic Masë me Dorezë Qelq 0.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Pyrex

Çmimi: 1.219,0 Lekë

1.219,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Masë me dorezë, transparente, 50 cl.
  • Material qelq me cilësi të lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
  • Lahet dhe në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Pyrex, Francë.
Marka / Prodhuesi
Pyrex
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.53 Kg
Barcode
5010762010631
BNCode
PY000000353R

Detajet

Materiali
Qelq
Vëllimi
0.5 L
Ngjyra
Transparent

Produkte të ngjashme

0.104
241.04 KB