Aminno Mbajtëse Ushqimesh Tapë Druri 900 ml

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Aminno

Çmimi: 720,0 Lekë

720,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Aminno mbajtëse ushqimesh, formë cilindrike, transparente, 900 ml.
  • Material qelq me kapak dru.
  • Ekstra rezistente ndaj temperaturave, deri në 150° C.
  • Përdoret kryesisht si mbajtëse ushqimesh për, fruta të thata, makarona, bishtajore, biskota, etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhohet nga Aminno.
Marka / Prodhuesi
Aminno
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.34 Kg
Barcode
6920063040932
BNCode
AM000001862N

Detajet

Ngjyra
Kafe Transparent
Materiali
Qelq Dru

Produkte të ngjashme

0.1272
245.48 KB