Gio Style Çantë Termike 20 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.749,0 Lekë

2.930,0 Lekë1.749,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çantë shpine termike me përmasa 28 x 20 x 37h Cm, vëllim 20 Lt
  • Përbëhet nga shkumë polietileni me densitet 6 mm
  • Përdoret për të mbajtur ushqime dhe pije të freskëta
  • Pastrohet lehtësisht
  • Prodhuar nga Giostyle, Italy
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.34 Kg
Barcode
8000303309239
BNCode
GI000001480S

Detajet

Ngjyra
E kuqe Blu Jeshile
Masa
28 x 20 x 37h Cm
Vëllimi
20 L

Produkte të ngjashme

0.1306
239.93 KB