Korkmaz Droppa Çajnik, 2.7 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 3.900,0 Lekë

7.270,0 Lekë3.900,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Droppa çajnik me kapacitet 2.7 litër.
  • Material inoks 18/10.
  • Ekstra rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe induksionin.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.38 Kg
Barcode
8691607000542
BNCode
KM000004094Z

Detajet

Ngjyra
Materiali
Inoks
Vëllimi
2.7 L

Produkte të ngjashme

0.0959
246.59 KB