Blunavi Midnight Tigan me Veshje Guri me Kapak, 28 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 1.640,0 Lekë

3.060,0 Lekë1.640,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan, ngjyrë gri e errët, me kapak qelqi, me diametër 28 cm.
  • Material bazë alumin me veshje guri kundër ngjitjes.
  • Doreza termo izoluese që nuk përcjell nxehtësi.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, gaz, përfshirë ato me induksion.
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.69 Kg
Barcode
8050003664411
BNCode
MD000002293O

Detajet

Materiali
Qelq Gur
Ngjyra
Gri e errët

Produkte të ngjashme

0.1186
255.16 KB