Sonifer Multicooker Digitale 5.0 ltT, 900 W Sf-4003

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Sonifer

Çmimi: 10.680,0 Lekë

10.680,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Sonifer Multicooker Digitale 5.0 lt, 900 W.
  • Material Celik dhe Inoks.
  • Perfshin: 1 tenxhere e Lëvizshme e veshur me ngjitje.
  • Shportë e brenshme për avullimin e Ushqimeve.
  • Lugë + Matëse ushqimi.
  • Përdoret për të gatuar oriz, supë, kos, ëmbëlsirë, tortë, perime, mish etj.
  • 6 Muaj Garanci.
  • Importuar nga Sonifer, Spanjë.
Marka / Prodhuesi
Sonifer
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.8 Kg
Barcode
6971184584331
BNCode
SN000002269F

Detajet

Materiali
Inoks Çelik
Ngjyra
E zeze Gri

Produkte të ngjashme

0.1639
255.18 KB