Casablanca Gotë pa Fron 32 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 540,0 Lekë

540,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Casablanca gotë pa fron, transparente, 32 cl, 6 copë
  • Material qelq
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve
  • Përdoren kryesisht për pije të ndryshme, lëngje, ujë, etj
  • Mund të lahen në pjatalarëse
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.81 Kg
Barcode
6921817802196
BNCode
TN000001951Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.32 L

Produkte të ngjashme

0.1114
245.96 KB