Bormioli Rocco Toledo Pjatancë Ovale, 36 cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 350,0 Lekë

650,0 Lekë350,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Toledo pjatancë formë ovale, ngjyrë e bardhë, 36 cm.
  • Material opal.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për mikrovalë.
  • Përdoret kryesisht për servirje, antipasta, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.3 Kg
Barcode
8411712218522
BNCode
BO000001883R

Detajet

Materiali
Opal
Dimensionet
36 cm
Ngjyra
E bardhë
Përbërja
Opal

Produkte të ngjashme

0.1114
243.4 KB