Arborea Wood Tigan 24 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Accademia Mugnano

Çmimi: 2.740,0 Lekë

2.740,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Accademia Mugnano Arborea tigan me efekt druri 24 cm.
  • Material alumin plus veshje që nuk ngjit.
  • Ergonomik, atermik, rezistent ndaj temperaturave të larta.
  • Ofroni rezistencë të fortë ndaj efekteve të dëmshme të yndyrave dhe sheqernave.
  • Përdoret për gatime të ndryshme, kryesisht salca.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Accademia Mugnano, Itali. 
Marka / Prodhuesi
Accademia Mugnano
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.1 Kg
Barcode
8010111040644
BNCode
AC000003093M

Detajet

Materiali
Dru Alumin
Dimensionet
24 cm
Ngjyra
Kafe

Produkte të ngjashme

0.1288
246.15 KB