Sonifer Tostier Elektrik Grillë, 750 W, SF-6098

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Sonifer

Çmimi: 4.460,0 Lekë

4.460,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Sonifer tostier elektrik me përmasa 27 x 21 cm.
  • Material i pllakave qeramikë me veshje kundër ngjitjes.
  • E pajisur me veshje për mbrojtje nga mbinxehja.
  • Hapje 180 gradë si zgarë e hapur.
  • Mund të përdoret për të pjekur dhe skuqur ushqimet me pak ose pa vaj. 
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Produkti ka 3 muaj garanci.
  • Importuar nga Sonifer, Spanjë.

Marka / Prodhuesi
Sonifer
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
8007781008265
BNCode
SN000003427F

Detajet

Dimensionet
27 x 21 cm
Materiali
Ngjyra

Produkte të ngjashme

0.1082
254.77 KB