Casablanca Gotë Shots 12 Copë plus 12 Copë Falas

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 750,0 Lekë

750,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Casablanca gotë shots pa fron 7 cl , transparente, 12 copë
  • Material qelq
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve
  • Mund të lahet në pjatalarëse
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.43 Kg
Barcode
6951097100439
BNCode
TN000002977Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.07 L

Produkte të ngjashme

0.1218
246.03 KB