Shportë Vinetis 24 Gota 40 cl plus 24 Gota 40 cl Falas

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 4.399,0 Lekë

4.399,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Luminarc gota pa fron 40 cl, 6 copë
  • Produkti është i përbërë nga material qelq
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve
  • Përdoret kryesisht për ujë dhe lëngje të ndryshme
  • Mund të lahet në pjatalarëse
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë

Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.6 Kg
Barcode
883314795387
BNCode
LM000001231C

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Dimensionet
11 h Cm
Vëllimi
0.4 L

Produkte të ngjashme

0.1432
222.79 KB