Inoxriv Milano Silver Tenxhere Makaronash Duetto 24 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Inoxriv

Çmimi: 9.860,0 Lekë

19.110,0 Lekë9.860,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Formë e rrumbullakët me diametër 24 cm.
  • Trupi i përbërë nga material celik-inoks.
  • Kapaku i përbërë nga qelq i përforcuar dhe silikon në buzë.
  • Përdoret kryesisht për të gatuar makarona.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Përdoret në të gjitha sobat: me gaz, qeramike, halogjen dhe me induksion.
  • Prodhuar nga Inoxriv, Itali.
Marka / Prodhuesi
Inoxriv
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.91 Kg
Barcode
8004740013780
BNCode
IN000000460V

Detajet

Dimensionet
24
Ngjyra
Argjend
Materiali
Inoks Çelik

Produkte të ngjashme

0.1256
247.34 KB