Luminarc Mania Bois Mbajtëse Ushimesh 150 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 860,0 Lekë

860,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kavanoz me kapak, transparent, me kapacitet 150 cl.
  • Material qelq me kapak metalik.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoret për ruajtjen e ushqimeve të ndryshme për një kohë të gjatë.
  • Mbyllje hermetike e sigurtë edhe gjatë transportit në udhëtime.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.65 Kg
Barcode
026102488317
BNCode
LM000000257C

Detajet

Ngjyra
Gri Transparent
Materiali
Qelq Metal
Vëllimi
1.5 L

Produkte të ngjashme

0.1302
254.93 KB