Pyrex Optima Plus Tigan i Thellë, 26 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Pyrex

Çmimi: 2.640,0 Lekë

4.930,0 Lekë2.640,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan i thellë me diametër 26 cm.
  • Produkti material alumin i farkëtuar
  • Dorezë e qendrueshme me fund të butë.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave përfshirë ato me induksion.
  • I përshtatshëm për 4-5 persona.
  • Prodhuar nga Pyrex, Francë.
Marka / Prodhuesi
Pyrex
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.2 Kg
Barcode
3426470284295
BNCode
PY000000551R

Detajet

Materiali
Alumin
Dimensionet
26 cm
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.0812
255.45 KB