Luminarc Club Mbajtëse Ushqimesh 200 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 790,0 Lekë

790,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kavanoz me kapak hermetik, formë rrethore, transparent, 200 cl.
  • Material qelq.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoret për ruajtjen e ushqimeve të ndryshme.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1 Kg
Barcode
026102348192
BNCode
LM000000332C

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
2 L
Dimensionet
14 Cm x 25 Cm x 14 Cm

Produkte të ngjashme

0.1372
246.36 KB