Gravell Stones Krepiere me Veshje Guri, 28 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 1.980,0 Lekë

3.680,0 Lekë1.980,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Krepiere ngjyrë gri me diametër 28 cm.
  • Material alumin i pastër, me veshje guri që nuk e ngjit ushqimin. 
  • Dorezë me veshje që nuk e përcjell nxhetësinë.
  • Përdoret kryesisht për krepa.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë ato me induksion.
  • Mund të pastohet edhe në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.989 Kg
Barcode
8050563506084
BNCode
MD000000111O

Detajet

Materiali
Gur Alumin
Dimensionet
28 cm
Ngjyra
Gri

Produkte të ngjashme

0.1215
251.62 KB