Luigi Bormioli Roma Margarita Gotë me Fron 39 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 4.330,0 Lekë

4.330,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë për pije transparente me vëllim 39 cl, 6 copë.
  • E përbërë nga material kristalor me cilësi të lartë.
  • Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luigi Bormioli, Itali.

Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.5 Kg
Barcode
032622027226
BNCode
LU000000142G

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Kristal
Vëllimi
0.39 L

Produkte të ngjashme

0.1118
244.86 KB