Blunavi Midnight Tigan Veshje me Guri, 28 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Blunavi

Çmimi: 2.270,0 Lekë

2.270,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan, ngjyrë gri e errët, me diametër 28 cm.
  • Material bazë alumin me veshje guri kundër ngjitjes.
  • Doreza termo izoluese që nuk përcjell nxehtësi.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, gaz, përfshirë ato me induksion.
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Blunavi
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.78 Kg
Barcode
8456595958707
BNCode
BL000001784U

Detajet

Materiali
Gur Alumin
Dimensionet
28 cm
Ngjyra
Gri e errët

Produkte të ngjashme

0.1417
255.23 KB