Sonifer Mixer me Korrent 2në1, 400 W, SF-7025

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Sonifer

Çmimi: 3.630,0 Lekë

3.630,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mixer dore, SF-7025, ngjyrë i kuq, 2 në 1, me fuqi 400 W.
  • Material inoks.
  • Produkti ka përmasa 30 x 18 cm, si edhe gjatësi kabëlli 100 cm.
  • Pajisur me dy modele kokash rrahësesh të ndryshme, për vezët dhe për brumërat.
  • Pajisur me 5 nivele të ndryshme shpejtësie.
  • Pajisur me mbajtësen e mixerit dhe kokave rrahëse.
  • Pastrohet lehtësisht falë pjesëve të çmontueshme.
  • Garanci 6 muaj.
  • Prodhuar nga Sonifer, Spanjë.
Marka / Prodhuesi
Sonifer
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.34 Kg
Barcode
6971184585062
BNCode
SN000002490F

Detajet

Ngjyra
E kuqe
Materiali
Inoks

Produkte të ngjashme

0.1466
221.87 KB