Inoxriv Bonton Lugë Ëmbëlsire 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Inoxriv

Çmimi: 860,0 Lekë

1.650,0 Lekë860,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Bonton lugë ëmbëlsire, ngjyrë gri, 6 copë.
  • Material inoks.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve.
  • Përdoren kryesisht për ëmbëlsira, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Inoxriv, Itali.
Marka / Prodhuesi
Inoxriv
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.19 Kg
Barcode
8004740016484
BNCode
IN000002229V

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1278
244.43 KB