Korkmaz Ornella Wok Tigan 28 x 8.5 cm, 4.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 4.490,0 Lekë

4.490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Ornella tigan ngjyrë i zi, me përmasa 28 x 8.5 cm dhe kapacitet 4.5 lt.
  • Material me veshje guri.
  • Ekstra rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe ato me induksion.
  • Përdoret kryesisht gatime të ndryshme, gjellë, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz, Turqi.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.67 Kg
Barcode
8691607011197
BNCode
KM000002198Z

Detajet

Materiali
Gur
Dimensionet
28 x 8.5 cm
Ngjyra
E zeze
Vëllimi
4.5 L

Produkte të ngjashme

0.1076
247.81 KB