Korkmaz Droppa Çajnik, 0.9 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 1.810,0 Lekë

3.350,0 Lekë1.810,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Droppa çajnik me kapacitet 0.9 litër.
  • Material inoks 18/10.
  • Ekstra rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë edhe ato me induksion.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.53 Kg
Barcode
8691607000504
BNCode
KM000002074Z

Detajet

Ngjyra
Materiali
Inoks
Vëllimi
0.9 L

Produkte të ngjashme

0.1219
246.53 KB