Korkmaz Proline Tenxhere 28 x 17 cm, 10.2 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 10.240,0 Lekë

10.240,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Proline tenxhere me kapak, ngjyrë gri, me përmasa 28 x 17 cm, me kapacitet 10.2 lt.
  • Material inoks 18/10.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë ato me induksion.
  • Përdoret kryesisht për gatime të ndryshme, për të zierë, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz, Turqi.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
3.89 Kg
Barcode
8691607011630
BNCode
KM000002256Z

Detajet

Dimensionet
28 x 17 cm
Ngjyra
Gri
Materiali
Inoks
Vëllimi
10.2 L

Produkte të ngjashme

0.1422
246.99 KB