Simax Gourmet Tenxhere Qelqi me Kapak 2 Lt dhe Mbajtëse Druri

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Kavalierglas S.A

Çmimi: 2.610,0 Lekë

2.610,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Simax tenxhere transparente, me kapacitet 2 litër.
  • Produkti ka përmasa 16 x 12.5 cm.
  • Material qelq i temperuar.
  • Shoqëruar me mbajtësen e tenxheres, prej druri.
  • Pajisur me 2 kapak të ndryshëm qelqi dhe silikoni.
  • Rezistente për temperatura nga -40 - 300 gradë.
  • Është e përshatshme për të gjitha llojet e sobave, përveç me gaz dhe induksion.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Simax, Çeki.
Marka / Prodhuesi
Kavalierglas S.A
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.79 Kg
Barcode
8593419502170
BNCode
KV000002687L

Detajet

Dimensionet
16 x 12.5 cm
Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Dru
Vëllimi
2 L

Produkte të ngjashme

0.1646
246.88 KB