Luminarc Trianon Tave, 32 cm x 26 cm, 2.7 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 950,0 Lekë

1.840,0 Lekë950,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Luminarc Trianon Tave, 32 cm x 26 cm, 2.7 Lt
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Të përshtatshme për furrë, frigorifer dhe mikrovalë.
  • Përdoren kryesisht për gatime të ndryshme në furrë, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.55 Kg
Barcode
0883314843552
BNCode
LM000005875C

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1606
253.57 KB