Gio Style Active Çantë Shpine Termike 20 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.499,0 Lekë

4.990,0 Lekë1.499,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çantë shpine termike ngjyrë blu dhe e gjelbër neon, me kapacitet 20 lt.
  • Përmasa 26,7 x 22 x 36, 7h cm
  • Material plastik.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Përdoret për të mbajtur ftohtë ushqime dhe pije të ndryshme.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.4 Kg
Barcode
8000303309178
BNCode
GI000001222S

Detajet

Ngjyra
Gjelbër Blu
Vëllimi
20 L
Dimensionet
26,7 x 22 x 36,7 cm

Produkte të ngjashme

0.129
246.61 KB