Giostyle Dolce Vita Çantë Shpine Termike 14.5 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 2.770,0 Lekë

2.770,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çantë shpine termike me përmasa 26 x 18 x 36h cm me vëllim 14,5 lt.
  • Përbëhet nga shkumë polietileni me densitet të lartë 6 mm.
  • Mund të pastrohet lehtësisht.
  • Përdoret për ti mbajtur ushqimet dhe pijet e freskëta dhe të ftohta.
  • Prodhuar nga Giostyle, Italy.

Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.4 Kg
Barcode
8000303309406
BNCode
GI000001229S

Detajet

Ngjyra
E bardhë E kuqe Gjelbër

Produkte të ngjashme

0.095
239.41 KB