Giostyle Pllaka Ftohëse për Frigobox 400 gr 2 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 289,0 Lekë

289,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pllaka ftohëse, formë drejtkëndore, 400 gr, 2 copë
  • Material plastikë
  • Përdoren si pajisje ftohëse tek frigobokset dhe çantat termike
  • Pastrohen lehtësisht
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.8 Kg
Barcode
8000303003007
BNCode
GI000000328S

Detajet

Ngjyra
Blu
Materiali
Plastikë

Produkte të ngjashme

0.1691
199.93 KB