Luigi Bormioli Optima Set Shishe Qelqi 4 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 2.550,0 Lekë

2.550,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • 1 x shishe vaj 0.25 lt.
  • 1 x shishe uthull 0.25 lt.
  • 1 x shishe 0.75 lt.
  • 1 x shishe 0.75 lt.
  • Prodhuar me material Son.hyx qelq kristalor, inoks dhe silikon.
  • Pastrohen lehtësisht.
  • Përdoren kryesisht për mbajtjen e vajit, uthullës, verës dhe ujit.
  • Prodhuar nga Luigi Bormioli, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
5.47 Kg
Barcode
032622025772
BNCode
LU000000792G

Detajet

Produkte të ngjashme

0.112
239.05 KB