Pintinox Matite Baby Servis Lugësh për Fëmijë 3 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Pintinox

Çmimi: 1.690,0 Lekë

1.690,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pintinox Matite Baby servis lugësh për fëmijë 3 copë.
  • Seti përmban: 1 lugë, 1 pirun dhe 1 thikë.
  • Material inoks.
  • Të sigurt, të ndritshme dhe të krijuar posacërisht për fëmijët tuaj.
  • Mund të laen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Pintinox.
Marka / Prodhuesi
Pintinox
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.155 Kg
Barcode
8007163209419
BNCode
PN000000605X

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1237
243.28 KB