Pyrex Formë Ëmbëlsire me Kanale 31 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Pyrex

Çmimi: 1.155,0 Lekë

1.155,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Formë ëmbëlsire me kanale, e rrumbullakët, me diametër 31 cm. 
  • Material qelq.
  • Veshje kundër ngjitjes dhe rezistencë të lartë ndaj goditjeve.
  • Përdoret kryesisht për ëmbëlsira.
  • Përdoret në furrë deri në 300 °C, në frigorifer - 40°C.
  • E përshtatshme për 5- 6 persona.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Pyrex, Francë.
Marka / Prodhuesi
Pyrex
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
3137610000773
BNCode
PY000000217R

Detajet

Dimensionet
31 x 31 Cm
Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.1093
246.46 KB